- Koop 3 voor €17,10 per stuk en bespaar 5%
- Koop 6 voor €16,20 per stuk en bespaar 10%
-
Volledig verzekerde verzendingenNL en BE lage verzendtarieven van € 5 (BE + gratis vanaf € 150) en € 6 (NL+ gratis vanaf € 200)
-
Snelle levering1 tot 3 werkdagen
-
Volume KortingenOntvang bij heel wat wijnen extra volume kortingen !
-
14 dagen proef garantie !Niet goed geld terug garantie! De aangekochte wijn toch niet naar wens? Geen probleem, U kan hem gratis ruilen of u kan hem kosteloos terugzenden en wij vergoeden het volledige aankoopbedrag
Château Famaey is sinds 2000 een project van twee Belgische jeugdvrienden Luc en Marc, met een gezamenlijke droom. Het produceren van topwijnen in een prachtige streek Deze streek werd Cahors in de Sud-Ouest. Hier werden ze eigenaar van een 36 hectare grote wijngaard op de mooie en zonnige terassen van de Lot vallei. Sinds 2003 is ook de zoon van Luc gebeten door de wijnbouw en vervoegde zich bij Château Famaey om uiteindelijk in 2007 wijnmaker te worden.
Château Famaey Le Chemin des Anes is een bijzonder elegante, sappige en aromatische witte wijn. Waarbij we de expressies van de 3 druiven duidelijk proeven, de chardonnay geeft vettigheid en brioche, de Viognier het aromatische steenfruit en het florale en de Sauvignon zorgt voor de frisse toets. Zeer mooi in balans deze wijn, voor de liefhebbers van volle, sappige verfijnde wijnen. Ideaal om zo te drinken, maar ook perfect bij heel wat maaltijden ( zie ook onze specificaties)
Land | Frankrijk |
Domein | Château Famaey |
Appelatie | VDF (Cahors) |
Regio | Sud-Ouest |
Druiven | Chardonnay, Sauvignon, Viognier |
Houtlagering | Gedeeltelijk + Amforen |
Volume | 75 cl |
Jaargang | 2023 |
Bewaarpotentieel | + 6 jaar |
Allergenen | Bevat Sulfieten |
Foodpairing | Kalfsvlees, kip, oosterse gerechten, vette vissen, curry, ... |